KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13491042
nr 1349 1042
Margareta Sölveland
(f. 1938), Sverige
Akvarell, Signerad. Motivet: 62x48cm
Margareta Sölveland, svensk bildkonstnär född 1938.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 september 2020
kl 20:43:09
23/9 19:57:34
Margareta Sölveland
Läs mer om Margareta Sölveland